Gunnar Asmussens Æresløb 2017 – Resultater

0

Senior A

Linjeløb over 15 omgange

Placering: nr.: Navn:
1 7 Anders Fynbo (København)
2 2 Lasse Eland
3 1 Jakob Frandsen
4 3 Jeppe Aaskov Pallesen
5 6 Mads Meyer

 

Udskilningsløb

Placering: nr.: Navn:
1 3 Jeppe Aaskov Pallesen
2 7 Anders Fynbo (København)
3  6 Mads Meyer
4 2 Lasse Eland
5 1 Jakob Frandsen

 

Pointløb over 24 omgange

Placering: nr.: Navn: Point:
1 2 Lasse Eland 26
2 6 Mads Meyer 18
3 3 Jeppe Aaskov Pallesen 15
4 1 Jakob Frandsen 8
5 5 Thomas Guldhammer 5

 

Australsk forfølgelsesløb over 6 omgange

Placering: nr.: Navn:
1 2 Lasse Eland
2 3 Jeppe Aaskov Pallesen
3 7 Anders Fynbo (København) 
4 1 Jakob Frandsen
5 4 Johannes Ollerup Sall

 

Samlet Omnium

Placering: nr.: Navn: Point:
1 2 Lasse Eland 16
2 3 Jeppe Aaskov Pallesen 14
3 7 Anders Fynbo (København) 12
4 1 Jakob Frandsen 8
5 6 Mads Meyer 8
6 4 Johannes Ollerup Sall 1
7 5 Thomas Guldhammer 1
8 8 Alexander Lander (København) 0
9 9 Jens Chr. Dichie (København) 0

 

Senior B

Udskilningsløb

Placering: nr.: Navn:
1 24 Morten Christiansen
2 31 Michael Berling
3 27 Svend Helleshøj Buch
4 25 Martin Steffensen (Odense)
5 26 Bjørn Beeck (Odense)

 

Pointløb over 15 omgange

Placering: nr.: Navn: Point:
1 24 Morten Christiansen 11
2 28 Ruben Zilas Larsen 8
3 26 Bjørn Beeck (Odense) 8
4 31 Michael Berling 8
5 22 Jens Frederik Hesse Thomsen 6

 

Linjeløb over 10 omgange

Placering: nr.: Navn:
1 24 Morten Christiansen
2 25 Martin Steffensen (Odense)
3 26 Bjørn Beeck (Odense)
4 27 Svend Helleshøj Buch
5 28 Ruben Zilas Larsen

 

Samlet Omnium

Placering: nr.: Navn: Point:
1 24 Morten Christiansen 15
2 26 Bjørn Beeck (Odense) 7
3 25 Martin Steffensen (Odense) 6
4 31 Michael Berling 6
5 27 Svend Helleshøj Buch 5
6 48 Ruben Zilas Larsen 5
7 22 Jens Frederik Hesse Thomsen 1
8 23 Jan Birke Lyngbye 0
9 29 Cedar Benjamin Hansen 0

 

U15

Omgang på tid

Placering: nr.: Navn:
1 61 Frederik Bjørn Sørensen
2 63 Oscar Munk-Olsen
3 62 Mads Nadhazi Almstrup

 

Linjeløb over 4 omgange

Placering: nr.: Navn:
1 61 Frederik Bjørn Sørensen
2 63 Oscar Munk-Olsen
3 62 Mads Nadhazi Almstrup

 

Udskilningsløb

Placering: nr.: Navn:
1 61 Frederik Bjørn Sørensen
2 63 Oscar Munk-Olsen
3 62 Mads Nadhazi Almstrup

 

Samlet Omnium

Placering: nr.: Navn: Point:
1 61 Frederik Bjørn Sørensen 9
2 63 Oscar Munk-Olsen 6
3 62 Mads Nadhazi Almstrup 3

Handikap over 3 omgange

Placering: nr.: Navn:
1 63 Oscar Munk-Olsen
2 26 Bjørn Beeck (Odense)
3 22 Jens Frederik Hesse Thomsen
[/toggle]

Senior A

Linjeløb over 15 omgange

Placering: nr.: Navn:
1 41 Alex Rasmussen (Odense)
2 22 Johan Tiedemann Langballe
3 1 Nicklas O. Pedersen
4 2 Morten Høeg Abel Jensen
5 11 Thomas Guldhammer

Udskilningsløb

Placering: nr.: Navn:
1 41 Alex Rasmussen (Odense)
2 22 Johan Tiedemann Langballe
3 1 Nicklas O. Pedersen
4 11 Thomas Guldhammer
5 42 Anders Lillendal (Odense)
6 6 Johannes Ollerup Sall
7 10 Michael A. Larsen
8 14 Rasmus Søgaard
9 4 Jens Frederik Hesse Thomsen
10 2 Morten Høeg Abel Jensen
11 43 Mads Meyer
12 7 Jakob Frandsen

Pointløb over 18 omgange

Placering: nr.: Navn: Point:
1 41 Alex Rasmussen (Odense) 20
2 1 Nicklas O. Pedersen 18
3 42 Anders Lillendal (Odense) 9
4 22 Johan Tiedemann Langballe 5
5 2 Morten Høeg Abel Jensen 4
6 11 Thomas Guldhammer 4
7 43 Mads Meyer 3
8 6 Johannes Ollerup Sall 3
9 4 Jens Frederik Hesse Thomsen 0
10 10 Michael A. Larsen 0
11 14 Rasmus Søgaard -20
 DNS 7 Jakob Frandsen 0

Samlet Omnium

Placering: nr.: Navn: Point:
1 41 Alex Rasmussen (Odense) 15
2 1 Nicklas O. Pedersen 10
3 22 Johan Tiedemann Langballe 10
4 42 Anders Lillendal (Odense) 4
5 2 Morten Høeg Abel Jensen 3
6 11 Thomas Guldhammer 3
7 43 Mads Meyer 0
8 6 Johannes Ollerup Sall 0
9 4 Jens Frederik Hesse Thomsen 0
10 10 Michael A. Larsen 0
11 14 Rasmus Søgaard 0
DNF 7 Jakob Frandsen 0

Senior B

Pointløb over 15 omgange

Placering: nr.: Navn: Point:
1 45 Mads Andersen 17
2 23 Svend Helleshøj Buch 13
3 13 Danny Bak Pedersen 11
4 44 Martin Steffensen (Odense) 8
5 47 Jens Christian Dichie (København) 5
6 24 Jakob Albertsen 1
7 5 Florian Schneider (Østrig) 0
8 21 Mikkel Skovgaard 0
9 18 Nicolaj Duffy Elbyhoej 0
10 33 Mathias Birk Madsen 0

Linjeløb over ubekendt distance

Placering: nr.: Navn:
1 45 Mads Andersen
2 23 Svend Helleshøj Buch
3 13 Danny Bak Pedersen
4 44 Martin Steffensen (Odense)
5 21 Mikkel Skovgaard

 

Udskilningsløb

Placering: nr.: Navn:
1 21 Mikkel Skovgaard
2 45 Mads Andersen
3 23 Svend Helleshøj Buch
4 47 Jens Christian Dichie (København)
5 24 Jakob Albertsen
6 5 Florian Schneider (Østrig)
7 44 Martin Steffensen (Odense)
8 13 Danny Bak Pedersen
9 18 Nicolaj Duffy Elbyhoej
10 33 Mathias Birk Madsen

Samlet Omnium

Placering: nr.: Navn: Point:
1 45 Mads Andersen 14
2 23 Svend Helleshøj Buch 11
3 21 Mikkel Skovgaard 6
4 13 Danny Bak Pedersen 6
5 44 Martin Steffensen (Odense) 4
6 47 Jens Christian Dichie (København) 3
7 24 Jakob Albertsen 1
8 5 Florian Schneider (Østrig) 0
9 18 Nicolaj Duffy Elbyhoej 0
10 33 Mathias Birk Madsen 0

Senior C

Linjeløb over 8 omgange

Placering: nr.: Navn:
1 16 Jan Birke Lyngbye
2 98 Amalie Winther Olsen (Odense)
3 95 Anika Rasmussen (Odense)
4 34 August Kjær Agergaard
5 51 Kasper Sørensen

Udskilningsløb

Placering: nr.: Navn:
1 16 Jan Birke Lyngbye
2 98 Amalie Winther Olsen (Odense)
3 51 Kasper Sørensen
4 95 Anika Rasmussen (Odense)
5 34 August Kjær Agergaard
6 28 Ruben Zilas Larsen
7 32 Lauge Woer
8 94 Sine Lysdahl

Spurtløb over 8 omgange

Placering: nr.: Navn:
1 98 Amalie Winther Olsen (Odense)
2 16 Jan Birke Lyngbye
3 51 Kasper Sørensen
4 34 August Kjær Agergaard
5 32 Lauge Woer

Samlet Omnium

Placering: nr.: Navn: Point:
1 16 Jan Birke Lyngbye 14
2 98 Amalie Winther Olsen 13
3 51 Kasper Sørensen 7
4 34 August Kjær Agergaard 5
5 95 Anika Rasmussen 5
6 32 Lauge Woer 1
7 28 Ruben Zilas Larsen 0
8 94 Sine Lysdahl 0

U15

Udskilningsløb

Placering: nr.: Navn:
1 71 Mathias Møller Jørgensen
2 61 Frederik Bjørn Sørensen
3 63 Cedar Benjamin Hansen
4 64 Oscar Munk-Olsen
5 68 Jonas Birk Madsen
6 62 Mads Nadhazi Almstrup
7 67 Celina Mygdam Mikkelsen

Spurtløb over 8 omgange

Placering: nr.: Navn:
1 71 Mathias Møller Jørgensen
2 61 Frederik Bjørn Sørensen
3 62 Mads Nadhazi Almstrup
4 68 Jonas Birk Madsen
5 64 Oscar Munk-Olsen
6 67 Celina Mygdam Mikkelsen
 DNS 63 Cedar Benjamin Hansen

Linjeløb over 6 omgange

Placering: nr.: Navn:
1 71 Mathias Møller Jørgensen
2 61 Frederik Bjørn Sørensen
3 63 Cedar Benjamin Hansen
4 64 Oscar Munk-Olsen
5 62 Mads Nadhazi Almstrup
6 68 Jonas Birk Madsen
 DNS 67 Celina Mygdam Mikkelsen

Samlet Omnium

Placering: nr.: Navn: Point:
1 71 Mathias Møller Jørgensen 15
2 61 Frederik Bjørn Sørensen 12
3 63 Cedar Benjamin Hansen 6
4 64 Oscar Munk-Olsen 5
5 62 Mads Nadhazi Almstrup 5
6 68 Jonas Birk Madsen 3
7 67 Celina Mygdam Mikkelsen 0

U11 & U13

Scratchløb over 1 omgang + 33 meter

Placering: nr.: Navn:
1 76 Rasmus Perto
2 79 Peter Verdi (Odense)
3 81 Sebastian Søndergaard
4 72 Astrid Marie Bjørn Sørensen
5 77 Claudia Mygdam Mikkelsen
 6 73 Magnus Obitsø Forsberg

Linjeløb over 4 omgange

Placering: nr.: Navn:
1 76 Rasmus Perto
2 79 Peter Verdi (Odense)
3 72 Astrid Marie Bjørn Sørensen
4 81 Sebastian Søndergaard
5 77 Claudia Mygdam Mikkelsen
 6 73 Magnus Obitsø Forsberg

Udskilningsløb

Placering: nr.: Navn:
1 76 Rasmus Perto
2 79 Peter Verdi
3 81 Sebastian Søndergaard
4 72 Astrid Marie Bjørn Sørensen
5 73 Magnus Obitsø Forsberg
6 77 Claudia Mygdam Mikkelsen

Samlet Omnium

Placering: nr.: Navn: Point:
1 76 Rasmus Perto 15
2 79 Peter Verdi (Odense) 12
3 81 Sebastian Søndergaard 8
4 72 Astrid Marie Bjørn Sørensen 7
5 79 Claudia Mygdam Mikkelsen 2
6 81 Magnus Obitsø Forsberg 1

Italiensk Jagtløb

Placering: Navn:
1 Holdet ved grønt flag
Alex Rasmussen (Odense)
Johan Tiedemann Langballe
Michael A. Larsen
Svend Helleshøj Buch
Mads Meyer
Ruben Zilas Larsen
2 Holdet ved rødt flag
Nicklas O. Pedersen
Thomas Guldhammer
Johannes Ollerup Sall
Mikkel Skovgaard
Jakob Albertsen
Florian Schneider (Østrig)

Senior A

Linjeløb over 10 omgange

Placering: nr.: Navn:
1 12 Daniel Hartvig (København)
2 35 Julius Johansen (København)
3 13 Matias Greve (Odense)
4 33 Anders Lillendal (Odense)
5 6 Morten Høgh Abel Jensen

Udskilningsløb

Placering: nr.: Navn:
1 35 Julius Johansen (København)
2 12 Daniel Hartvig (København)
3 11 Martin Frank (København)
4 13 Matias Greve (Odense)
5 1 Michael Berling

Robotløb

Placering: nr.: Navn:
1 12 Daniel Hartvig (København)
2 35 Julius Johansen (København)
3 33 Anders Lillendal (Odense)
4 11 Martin Frank (København)
5 5 Michael A. Larsen

Australsk Forfølgelsesløb over 6 omgange

Placering: nr.: Navn:
1 35 Julius Johansen (København)
2 12 Daniel Hartvig (København)
3 5 Michael A. Larsen
4 13 Matias Greve (Odense)
5 11 Martin Frank (København)
6 33 Anders Lillendal (Odense)

Samlet Omnium

Placering nr.: Navn: Point:
1 35 Julius Johansen 18
2 12 Daniel Hartvig 18
3 13 Matias Greve 7
4 11 Martin Frank 6
5 33 Anders Lillendal 5
6 5 Michael A. Larsen 4
7 6 Morten Høgh Abel Jensen 1
8 1 Michael Berling 1
9 14 Rasmus Moth Madsen 0
10 2 Florian Schneider 0
11 4 Johannes Ollerup Sall 0

Senior B

Pointløb med progressiv  pointfordeling over 10 omgange

Placering nr.: Navn: Point:
1 32 Mikkel Skovgaard 20
2 24 Anita Yvonne Stenberg (Norge) 8
3 3 Jens Frederik Hesse Thomsen 5
4 26 Julie Leth 2
5 22 Amalie Winther Olsen (Odense) 1
6 31 Svend Helleshøj Buch 0

Udskilningsløb

Placering: nr.: Navn:
1 24 Anita Yvonne Stenberg
2 26 Julie Leth
3 3 Jens Frederik Hesse Thomsen
4 32 Mikkel Skovgaard
5 22 Amalie Winther Olsen
6 31 Svend Helleshøj Buch

Linjeløb over 6 omgange

Placering: nr.: Navn:
1 24 Anita Yvonne Stenberg
2 26 Julie Leth
3 3 Jens Frederik Hesse Thomsen
4 22 Amalie Winther Olsen
5 32 Mikkel Skovgaard
6 31 Svend Helleshøj Buch

Samlet Omnium

Placering: nr.: Navn: Point:
1 24 Anita Yvonne Stenberg (Norge) 14
2 26 Julie Leth 10
3 3 Jens Frederik Hesse Thomsen 9
4 32 Mikkel Skovgaard 8
5 22 Amalie Winther Olsen (Odense) 4
6 31 Svend Helleshøj Buch 0

B&U

Scratchløb over 1 omgang + 33 meter

Placering: nr.: Navn:
1 44 Emil Roed (Odense)
2 41 Ruben Zilas Larsen
3 43 Lauge H. Woer
4 61 Frederik Bjørn Sørensen
5 63 Oscar Munk-Olsen

Linjeløb over ubekendt distance

Placering: nr.: Navn:
1 44 Emil Roed (Odense)
2 41 Ruben Zilas Larsen
3 43 Lauge H. Woer
4 61 Frederik Bjørn Sørensen
5 63 Oscar Munk-Olsen

Udskilningsløb

Placering: nr.: Navn:
1 44 Emil Roed (Odense)
2 71 Astrid Marie Bjørn Sørensen
3 62 Mads Nadhazi Almstrup
4 63 Oscar Munk-Olsen
5 61 Frederik Bjørn Sørensen

Samlet Omnium

Placering nr.: Navn: Point:
1 44 Emil Roed (Odense) 15
2 41 Ruben Zilas Larsen 8
3 43 Lauge H. Woer 6
4 61 Frederik Bjørn Sørensen 5
5 71 Astrid Marie Bjørn Sørensen 4
6 63 Oscar Munk-Olsen 4
7 62 Mads Nadhazi Almstrup 3

Motion

Udskilningsløb

Placering: nr.: Navn:
1 81 Anders Dybro
2 91 Michael Ring Nielsen
3 84 Niels Bjørnsteen

Linjeløb over 6 omgange

Placering: nr.: Navn:
1 91 Michael Ring Nielsen
2 81 Anders Dybro
3 84 Niels Bjørnsteen

Spurtløb over 4 omgange

Placering: nr.: Navn:
1 81 Anders Dybro
2 91 Michael Ring Nielsen
3 84 Niels Bjørnsteen

Samlet Omnium

Placering: nr.: Navn: Point:
1 81 Anders Dybro 14
2 91 Michael Ring Nielsen 13
3 84 Niels Bjørnsteen 9

Italiensk Jagtløb

Placering: nr.: Navn:
 1 Grønt Mads Nadhazi Almstrup

Frederik Bjørn Sørensen

Ruben Zilas Larsen

Mikkel Skovgaard

Anita Yvonne Stenberg (Norge)

Florian Schneider (Østrig)

Michael Berling

Martin Frank (København)

Matias Greve (Odense)

Daniel Hartvig (København)

 2 Rødt Astrid Marie Bjørn Sørensen

Oscar Munk-Olsen

Lauge Woer

Emil Roed (Odense)

Amalie Winther Olsen (Odense)

Jens Frederik Hesse Thomsen

Rasmus Moth Madsen (Odense)

Anders Lilliendal (Odense)

Morten Høgh Abel Jensen

Julius Johansen (København)

Parløb over 60 omgange

Placering: Par nr.: Navn:
1 7 Johannes Ollerup Sall

Daniel Hartvig (København)

2 1 Martin Frank (København)

Anders Lilliendal (Odense)

3 4 Julius Johansen (København)

Amalie Winther Olsen (Odense)

4 2 Michael A. Larsen

Morten Høgh Abel Jensen

5 16 Michael Berling

Mikkel Skovgaard

6 15 Matias Greve (Odense)

Anita Yvonne Stenberg (Norge)

7 5 Florian Schneider (Østrig)

Rasmus Moth Madsen (Odense)

Aflyst pga. regn

Senior

Linjeløb

Placering: nr.: Navn:
1 11 Simon Bigum (Odense)
2 47 Johanes Ollerup Sall
3 10 Michael Berling
4 21 Lasse Borch

Udskilningsløb

Placering: nr.: Navn:
1 51 Oscar Bjøn Rosseger (København)
2 41 Johan Langballe
3 21 Lasse Borch
4 10 Michael Berling

Pointløb over 15 omgange

Placering: nr.: Navn: Point:
1 10 Michael Berling 16
2 11 Simon Bigum (Odense) 16
3 45 Svend Christensen 14
4 25 Steffen Munch Hansen 14
5 47 Johanes Ollerup Sall 11
6 46 Michael Grenaa (København) 5
7 21 Lasse Borch 3

Samlet Omnium

Placering: nr.: Navn: Point:
1 10 Michael Berling 8
2 11 Simon Bigum (Odense) 8
3 51 Oscar Bjøn Rosseger (København) 5
4 21 Lasse Borch 3
5 47 Johanes Ollerup Sall 3
6 41 Johan Langballe 3
7 45 Svend Christensen 2
8 25 Steffen Munch Hansen 1
9 46 Michael Grenaa (København) 0

B&U

Omgang på tid

Placering: nr.: Navn: Tid:
1 24 Emil Laakkonen (Odense) 00:29,0
2 22 Jonas Laakkonen (Odense) 00:31,0
3 7 Lauge Woer 00:32,0
4 56 Jacob Grenaa (København) 00:32,0
5 1 Ruben Zilas Larsen 00:33,0

Linjeløb

Placering: nr.: Navn:
1 7 Lauge Woer
2 24 Emil Laakkonen (Odense)
3 22 Jonas Laakkonen (Odense)
4 56 Jacob Grenaa (København)
5 1 Ruben Zilas Larsen

Spurtløb

Placering: nr.: Navn:
1 24 Emil Laakkonen (Odense)
2 7 Lauge Woer
3 56 Jacob Grenaa (København)
4 22 Jonas Laakkonen (Odense)
5 1 Ruben Zilas Larsen

Samlet Omnium

Placering: nr.: Navn: Point:
1 22 Jonas Laakkonen (Odense) 10
2 7 Lauge Woer 10
3 24 Emil Laakkonen (Odense) 8
4 56 Jacob Grenaa (København) 3
5 1 Ruben Zilas Larsen 0

Senior

Scratchløb over 1 omgang + 33 meter Heat 1

Placering: Navn:
1. Lasse Borch
2. Simon Zdrenka
3. Johan Tiedemann Langballe

Scratchløb over 1 omgang + 33 meter Heat 2

Placering: Navn:
1. Nicklas O. Pedersen
2. Simon Bigum (Odense)
3. Michael Berling

Scratchløb over 1 omgang + 33 meter Finale

Placering: Navn:
1. Nicklas O. Pedersen
2. Michael Berling
3. Simon Bigum (Odense)
4. Lasse Borch

Pointløbs Handikap

Placering: Navn: Point:
1. Steffen Munch Hansen 18
2. Johan Tiedemann Langballe 16
3. Michael Isager 15
4. Simon Zdrenka 12

Udskilningsløb

Placering: Navn:
1. Steffen Munch Hansen
2. Nicklas O. Pedersen
3. Michael Berling
4. Michael Isager

Samlet Omnium

Placering: Navn: Point:
1. Steffen Munch Hansen 10
2. Nicklas O. Pedersen 8
3. Michael Berling 5
4. Michael Isager 3
5. Johan Tiedemann Langballe 3
6. Simon Bigum (Odense) 2
7. Simon Zdrenka 1
8. Lasse Borch 1

B&U

500 meter på tid

Placering: Navn: Tid:
1. Nikolaj H. Gylling 0:47,98
2. Mikkel Skovgaard 0:50,50

Sprint

Placering: Navn:
1. Nikolaj H. Gylling
2. Mikkel Skovgaard

Forfølgelsesløb over 6 omgange

Placering: Navn:
1. Mikkel Skovgaard
2. Nikolaj H. Gylling

200 meter på tid

Placering: Navn: Tid:
1. Mikkel Skovgaard 0:16,9

Stort Handikap over 8 omgange

Placering: Navn:
1. Andreas H. Gylling
2. Nicklas O. Pedersen
3. Simon Bigum (Odense)

Italiensk Jagtstart

Placering: Navn:
1. Aarhus:

Simon Zdrenka

Johan Tiedemann Langballe

Lasse Borch

Andreas H. Gylling

Nicklas O. Pedersen

2. Udenbys:

Orla Dambo

Steffen Munch Hansen

Michael Isager

Michael Berling

Simon Bigum (Odense)

Senior A

Linjeløb

Placering: Navn:
1 Thorlak Franck
2 Michael Berling
3 Johannes Ollerup Sall
4 Nicklas O. Pedersen

Pointløb

Placering: Navn:
1 Michael Berling
2 Claus Haldrup
3 Thorlak Franck
4 Erik Lahm

Udskilningsløb

Placering: Navn:
1 Johannes Ollerup Sall
2 Nicklas O. Pedersen
3 Michael Berling
4 Thorlak Franck

Australsk Forfølgelsesløb

Placering: Navn:
1 Michael Berling
2 Nicklas O. Pedersen
3 Thorlak Franck
4 Johannes Ollerup Sall

Samlet Omnium

Placering: Navn: Point:
1 Michael Berling 15
2 Thorlak Franck 10
3 Johannes Ollerup Sall 8
4 Nicklas O. Pedersen 7
5 Claus Haldrup 3
6 Erik Lahm 1

Senior B

Linjeløb

Placering: Navn:
1 Johnny Nielsen
2 Steffen Munch Hansen
3 Simon Zdrenka
4 Nikolaj H. Gylling

Udskilningsløb

Placering: Navn:
1 Simon Zdrenka
2 Johnny Nielsen
3 Steffen Munch Hansen
4 Nikolaj H. Gylling

Spurtløb

Placering: Navn:
1 Johnny Nielsen
2 Steffen Munch Hansen
3 Nikolaj H. Gylling
4 Simon Zdrenka

Pointløb

Placering: Navn:
1 Johnny Nielsen
2 Steffen Munch Hansen
3 Nikolaj H. Gylling
4 Simon Zdrenka

Samlet Omnium

Placering: Navn: Point:
1 Johnny Nielsen 18
2 Steffen Munch Hansen 11
3 Simon Zdrenka 9
4 Nikolaj H. Gylling 6
Share.

About Author

Formand for Aarhus Cyklebane

Leave A Reply